Pochozí sklo

Pochozí skla na zakázku od návrhu až po realizaci. Pochozí sklo je velmi efektivním designovým prvkem v interiéru, kterému dodává nevšednost a zároveň dokáže prostor opticky zvětšit a prosvětlit. Pro výrobu je použito vrstvené sklo s bezpečnostní folií.

Pochozí skla se používají pro schodišťové stupně a skleněné podlahy. Dále například pro taneční parkety, skleněné lávky, můstky, terasy a jiné. Pochozí skla nabízíme v různých variantách - matovaný povrch, protiskluzový, sítotisk. Cena je stanovena individuálně dle rozsahu prací a druhu skla.
Pochozí skla dodáváme včetně nosných rámů a kotvících systémů z oceli a nerezu. Pokud se zajímáte o pochozí skla a chcete vědět možnosti realizace, informace k termínu dodání a cenám, kontaktujte nás. Rádi Vám navrhneme nejlepší řešení na míru Vašim představám a požadavkům.
Firma Skleněný svět Patrik Bujdák - specializace na interiérové i exteriérové skleněné prvky vysoké kvality a nadčasového vzhledu.

Fotogalerie našich prací pochozích skel

Pochozí sklo 1 Pochozí sklo 2 Pochozí sklo 3 Pochozí sklo 4 Schody 5 Pochozí sklo 6 Pochozí sklo 7 Pochozí sklo 8 Pochozí sklo 9 Pochozí sklo 10 Pochozí sklo 11 Pochozí sklo 12