Skleněné markýzy

Skleněné markýzy patří v současnosti k oblíbeným prvkům moderních staveb. Skleněné markýzy pro Vás navrhneme na míru dle konkrétních požadavků a zhotovíme z kvalitního lepeného vstveného skla s použitím bezpečnostní folie.
Skleněné markýzy dodáme s výplní v provedení čirém, barevném, s Planibelem modrým, šedým, zeleným a bronzovým, s mléčnou nebo barevnou folií. Ochranná folie skleněné markýzy zaručuje, že se sklo v případě poškození nevysype. Hrany skel markýzy jsou po obvodu obroušeny nebo leštěny. Dbáme na vysokou kvalitu zpracování.

Skleněné markýzy si zachovávají svou ochrannou funkci přístřešku a zároveň dotvoří reprezentativní vstup do budovy, nebo celkový vzhled objektu. Markýzu lze uchytit ke stěně na terče, u profilu na zdi, nebo vetknutých do stěny, na táhla nebo nerezové podpěry. Pokud uvažujete o realizaci skleněné markýzy, neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.
Rádi Vám vše vysvětlíme, připravíme technické řešení, i cenovou nabídku.

Fotogalerie - skleněné markýzy

paracielo_1 paracielo_2 paracielo_3 sklenena_markyza_1 sklenena_markyza_2 sklenena_markyza_3 sklenena_markyza_4 sklenena_markyza_5 sklenena_markyza_6 sklenena_markyza_7 sklenena_markyza_8 sklenena_markyza_9 sklenena_markyza_10 sklenena_markyza_11 sklenena_markyza_12 sklenena_markyza_13 sklenena_markyza_14 sklenena_markyza_15

Detaily upevnění skleněných markýz

detail_ukotveni_1 detail_ukotveni_2 detail_ukotveni_3 detail_ukotveni_4 detail_ukotveni_5